همچنین ما در دنبال:  

۱۳۹۲ دی ۱۳, جمعه

اطلاعیه اتحاد مجاهدین حزب الفرقان و حرکت الانصار

الحمدلله الذی له الخلق و الا مر و بیده الخیر  و هو القاهر فوق عباده و هو الحی و القیوم و العلی العظیم و الصلوة  و السلام علی من ارسله بالهدی و دین الحق و جعل رزقه تحت ظلال السیوف و رفع رأیته بذروة سنام الاسلام و علی الهِ و اصحابهِ الذین اخرجوا من دیارهم و اموالهم و اُوذوا فی سبیله و قاتلوا و قتلوا ففازوا فوزا عظیماً
بلغوا غایة القصوی باقامة و الخلافة الارضیة و الریاسة الاسلامیة حق الاقامة و ما اختذلوا تخذیلا:
و علی الذین اتبعو هم باحسان رضی الله عنهم و رضو اعنه:
اما بعد: فقد قال الله تعالی فی کلامه المجید-

                          بسم الله الرحمن و الرحیم

وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعًا وَلَا تَفَرَّقُوا ۚ ﴿١٠3﴾
وَلْتَكُن مِّنكُمْ أُمَّةٌ يَدْعُونَ إِلَى الْخَيْرِ وَيَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَيَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنكَرِ ۚ وَأُولَٰئِكَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ ﴿١٠4﴾
وَلَا تَكُونُوا كَالَّذِينَ تَفَرَّقُوا وَاخْتَلَفُوا مِن بَعْدِ مَا جَاءَهُمُ الْبَيِّنَاتُ ۚ وَأُولَٰئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ ﴿١٠5﴾وحدت و اتحاد امت اسلامی
یکی از واجبات مهم ریشه گرفته از تعالیم نصوص قرآن مجید و احادیث رسول صلی الله علیه و سلم هست و هم آرزوی دیرین امت اسلامی است.
وهمچنانکه خواسته و آرزوی همه مسلمین دلسوز و آگاه بدست اوردن عزت و عضمت و قدرت و شکوفائی دین مبین اسلام و تنفیذ احکام الهی هست و همه مسلمین بر این باورند که یکی از عوامل مجدوعظمت دین اسلام وعزت و قدرت امت اسلامی در اتحاد و وحدت همه نیرو های امت اسلامی است در سایه عمل به کتاب الله  و سنت رسول الله صلی الله علیه و سلم.
وحد ت و اتحاد از دید گاه قران مجید:

                     بسم الله الرحمن الرحیم

وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعًا وَلَا تَفَرَّقُوا ۚ
و همگی به رشته‌ی (ناگسستنی قرآن) خدا چنگ زنید و پراکنده نشوید
وَلْتَكُن مِّنكُمْ أُمَّةٌ يَدْعُونَ إِلَى الْخَيْرِ وَيَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَيَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنكَرِ ۚ وَأُولَٰئِكَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ ﴿١٠٤﴾
َولَا تَكُونُوا كَالَّذِينَ تَفَرَّقُوا وَاخْتَلَفُوا مِن بَعْدِ مَا جَاءَهُمُ الْبَيِّنَاتُ ۚ وَأُولَٰئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ ﴿١٠٥﴾ (العمران)
بايد از ميان شما گروهي باشند كه  دعوت به نيكي كنند و امر به معروف و نهي از منكر نمايند ، و آنان خود رستگارند .‏ ﴿١٠٤﴾
و مانند کسانی نشوید که پراکنده شدند و اختلاف ورزیدند (آن هم) پس از آن که نشانه‌های روشن (پروردگارشان) به آنان رسید، و ایشان را عذاب بزرگی است. ﴿١٠٥﴾
إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَةٌ فَأَصْلِحُوا بَيْنَ أَخَوَيْكُمْ ۚ وَاتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّكُمْ تُرْحَمُونَ ﴿١٠﴾(الحجرات)
فقط مؤمنان برادران همديگرند ، پس ميان برادران خود صلح و صفا برقرار كنيد ، و از خدا ترس و پروا داشته باشيد ، تا به شما رحم شود .‏ ﴿١٠﴾

وَأَطِيعُوا اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَلَا تَنَازَعُوا فَتَفْشَلُوا وَتَذْهَبَ رِيحُكُمْ ۖ وَاصْبِرُوا ۚ إِنَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ ﴿٤٦﴾ (انفال)
و از خدا و پیغمبرش اطاعت نمائید و ( در میان خود اختلاف و) کشمکش مکنید ، ( که اگر کشمکش کنید) درمانده و ناتوان می شوید و شکوه هیبت شما از میان  می رود ( و ترس و هراسی از از شما نمی شود ) . شکیبائی کنید که خدا با شکیبایان است.  ﴿٤٦﴾

و حدت در احادیث 
رسول الله صلی الله علیه و سلم مثال و مانند مسلمین را در دوستی و ترحم مانند اعضاء پیکر یک انسان قرار داده است که با درد گرفتن و رنج شدن یک عضو آن ،اعضاء دیگرش هم احساس درد و رنج می کنند.
چنانچه فرموده اند:
(1) «مَثَلُ الْمُؤْمِنِينَ فِي تَوَادِّهِمْ وَتَعَاطُفِهِمْ مَثَلُ الْجَسَدِ إِذَا اشْتَكَى مِنْهُ عُضْوٌ تَدَاعَى لَهُ سَائِرُ الْجَسَدِ بِالسَّهَرِ وَالْحُمَّى». «مؤمنان در دوستي و محبت چون اندام واحدي هستند كه هرگاه عضوي از آن به درد آيد باقيمانده اندام در تب و بي خوابي با او همكاري خواهند كرد».
و همچنین  رسول الله صلی الله علیه و سلم در تاکید بر جماعت و بر این که در جماعت مظهر قدرت الهی است فرموده اند: یدالله مع الجماعة که دست الله همرای جماعت است».
و احادیث دیگر رسول الله صلی علیه و سلم راجع به و حدت و محبت مسلمین .
 (2) «وَالَّذِي نَفْسي بِيَدِهِ لَا يُؤْمِنُ أَحَدُكُمْ حَتَّى يُحِبَّ لِأَخِيهِ مِنْ الْخَيْرِ مَا يُحِبُّه لِنَفْسِهِ».
 «سوگند به كسي كه جانم در دست اوست كسي از شما ايمان نمي‌آورد تا زمانيكه هر آنچه از خير براي خود دوست دارد برای برادر مومنش  هم دوست داشته باشد».
و مي‌فرمايد: (3) «الْمُؤْمِنُ لِلْمُؤْمِنِ كَالْبُنْيَانِ يَشُدُّ بَعْضُهُ بَعْضًا وَشَبَّكَ بَيْنَ أَصَابِعِهِ».
 «مؤمن براي مؤمن چون ساختماني است كه بعضي از آن بعضي ديگر را محكم مي‌گرداند آنگاه انگشتان خود را چون شبكه در هم قرار داد».
 و باز مي‌فرمايد: (4) «لَا تَحَاسَدُوا وَلَا تَقَاطَعُوا وَلَا تَبَاغَضُوا وَلَا تَدَابَرُوا وَكُونُوا عِبَادَ اللَّهِ إِخْوَانًا».
 «حسادت نورزيد و قطع رحم نكنيد و نسبت به هم بغض نداشته باشيد و به هم پشت نكنيد و در بندگي خداوند با هم برادر باشيد»..
وباز می فرماید: (5) «أَلَا أُنَبِّئُكُمْ بِأَفْضَلَ مِنْ دَرَجَةِ الصِّيَامِ وَالصَّلَاةِ وَالصَّدَقَةِ وَالأَمْرِ بِالْمَعْرُوفِ وَالنَّهْىِ عَنِ الْمُنْكَر‏؟ قَالُوا بَلَى قَالَ: صَلَاحُ ذَاتِ الْبَيْنِ فَإِنَّ فَسَادَ ذَاتِ الْبَيْنِ هِيَ الْحَالِقَةُ؛لَا أَقُولُ تَحْلِقُ الشَّعَرَ وَلَكِنْ تَحْلِقُ الدِّينَ».
 «آيا شما را به چيزي كه برتر از درجه نماز، روزه، زكات و امر به معروف و نهي از منكر است آگاه گردانم؟ گفتند: آري. فرمود: اصلاح نمودن روابط مردم با هم مي باشد كه افساد آن همان تراشنده است. منظورم تراشيدن مو نيست بلكه تراشيدن دين مي‌باشد».
فلذا مجاهدین امت اسلامی با تحاد و انسجام و با توحید صفوف هم چون بنیان مرصوص می توانند
در مقابل نیرو های استکباری بایتسند خصوصاً در برابر بد ترین دشمنان اسلام حاکمان ظالم و سرکش طاغوت روافض و واقعا مجاهدین  و مبارزین که در مقابل روافض و مکتب ابن سبأ مکار که تخصص در تفرقه افکنی دارند و در عصر و قرن خیر القرون بین بهترین مومنان تفرقه و نزاع و اختلاف براه انداختند.
 و باید مجاهدین و مبارزین که در مقابل روافض قراردارند با احتیاط کامل گام بردارند و بیشتر از همه نیاز مند بوحدت و توحید صفوف خود میباشند و باید اتحاد و انسجام را براساس رهنمود های قرآن و سنت عملا تطبیق دهند.
 فلذا مجاهدین حزب الفرقان به اطلاع امت اسلامی و مسلمین ایران می رساند که تحت پرچم لا اله الا الله محمد رسول الله.
بامجاهدین حرکت انصار متحد شده و از همه امت اسلامی  و ملت مسلمان و مظلوم ایران خواهانیم که طبق امر، الله سبحانه تعالی:
وَإِنِ اسْتَنصَرُوكُمْ فِي الدِّينِ فَعَلَيْكُمُ النَّصْرُ
 جماعت انصار الفرقان را برای برچیدن نظام طاغوتی و ظالم روافض و برای احیأ و اقامة خلافت راشده علی منهاج النبوة یاری و نصرت کنند.
والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته
شوری جماعت انصار الفرقان

۴ نظر:

 1. همیشه ودرهرحال خداوند حافظ ونگهدارتان باشد

  پاسخحذف
 2. مرحبا حركات الأنصار. يرجى سراح حامد Sedaghati في أقرب وقت ممكن لأنه لا علاقة له بالدين وانه ليس لديها أي اتصال إلى الحكومة الإيرانية. حامد Sedaghati ليس الشخص الدينية. وقال انه يحترم الجميع من أي جنس والدين والجنسية وانه يحترم السنة والمسيحيين واليهود من جميع أنحاء العالم. يرجى اطلاق سراحه في اسرع وقت ممكن. شكرا لك! اسمي ألبرت. أنا مواطن من الولايات المتحدة وأنا أعيش في شيكاغو. حامد Sedaghati تستخدم ليكون لي صديق من نادي الرياضة.

  پاسخحذف
 3. Hello Harakat Al-Ansar. Please free Hamed Sedaghati as soon as possible as he has nothing to do with religion and he does not have any connection to Iranian government. Hamed Sedaghati is not a religious person. He respects everyone from any race, religion and nationality and he respects Sunnis, Christians, Jews from all over the world. Please free him ASAP. Thank you! My name is Albert. I am a citizen of the United States and I live in Chicago. Hamed Sedaghati used to be my friend from a sport club.

  پاسخحذف
 4. سلام حرکت الانصار. لطفا یکی از دوستان من از زندان آزاد کند. به نام حامد صداقتی در اسرع وقت، چرا که او هیچ ربطی به دین و مذهب و او هیچ ارتباطی به دولت ایران ندارد. حامد صداقتی است یک فرد مذهبی نیست. او به همه از هر نژاد، مذهب و ملیت احترام می گذارد و او به سنی ها احترام می گذارد، مسیحیان، یهودیان از سراسر جهان است. لطفا در اسرع وقت او را آزاد کند. تشکر از شما! نام من آلبرت است. من یک شهروند ایالات متحده آمریکا، و من در شیکاگو زندگی می کنند. حامد صداقتی یکی از دوستان من از یک باشگاه ورزشی است.

  پاسخحذف