همچنین ما در دنبال:  

۱۳۹۲ مهر ۲۵, پنجشنبه

دروغ حکومت رافضی راجع به عملیات استشهادی


 

بعد از عملیات موفقیت آمیز مجهاهدان انصار ایران در پایگاه نیروی انتظامی  چابهار حکومت رافضی ایران در پی سلسله سانسور ها و دروغ هایشان  افزودند که عامل استشهادی در  مقابل درب پایگاه به ضرب گلوله از سوی سربازان این عملیات را خنثی کردند و بعد از مدتی چند آنها عکسی گذاشتند که میگفتند این عامل انتحاری است  , ولی این دروغی بیش نبود !!

تصویر فوق از مجاهد علی رحمة الله است  و شما خودتان قضاوت کنید ! 

 

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید مجاهد استشهادی علی رحمة الله علیه  بدنی نحیف دارد

مجاهد علی رحمة الله علیه در روز عملیات لباس سفید بر تن داشت

علی رحمة الله علیه وقتی بر قلب رافضیان رفت اسلحه کمری داشت نه کلاش

 

در تصویر پایین حکوت رافضی این شخص را عامل انتحاری معرفی کرد 

 

 

قابل ذکر است که این تصویر در افغانستان گرفته شده است و پرچم کشور افغانستان بر روی ماشینی که از دور نمایان است می بینید .

۴ نظر:

 1. تکفیری وهابی کثیف . عجله کن توهم مثل بقیه وهابی ها و سنی های تند رویی که زن و مادر و دخترشون رو دادن زیر مجاهد های آدم کش سوریه تا روزی چند بار ترتیبشون رو بدن .تو هم سریع برو زن و دخترت رو بفرست تا مجاهد های سوریه روحیه بگیرن . زود زن و بچت رو بفرست کثافت حای حروم زاده شیطان صفت
  همین الان پشیمون شدم . تمام صحبت هام رو پس می گیرم . چون اگر یه جوان شعیه یا یه جوان سنی کشته بشه اسراییل و آمریکایی ها خوشحال می شن .اصلا اختلاف شیعه و سنی مال یهوده ...

  پاسخحذف
 2. اصلا اون کره خر واسه چی حمله کرده که حالا تو می گی قضاوت هم بکنید؟؟؟؟ اسایش مردم رو واسه چی به هم می زنید ؟؟؟؟ واقعا که هیچ عقل تو سرتون نیست.

  پاسخحذف
 3. با این دیدگاهی که شما دارید و خودتان را انصار میدانید و ما شیعه ها را رافضی می نامید دیگر از بلاد مسلمین صلاح الدینی برنخواهد خواست. این آرزوی دیرینه ریچارد انگلیسی بود که شما دارید به آن جامه عمل می پوشانید.

  پاسخحذف
 4. شهادتین شیعه: اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمدا رسول الله و اشهد ان علیا ولی الله
  شهادتین اهل سنت: اشهد ان لا اله الا الله و محمدا رسول الله
  حال شما بگوئید اختلاف چقدر است؟ آیا شهادت به اینکه علی(ع) از اولیا خداوند است باعث می شود شیعه رافضی باشد؟ مگر شیعه در ابتدا به یگانگی الله و رسالت محمد(ص) شهادت نداده است!
  نسل نو شیعیان هر گونه بی احترامی به صحابه پیامبر نظیر حضرت ابوبکر صدیق، حضرت عمر فاروق و .... را به کلی تخطئه میکند و آنرا گناه می شمارد ولی نسل جدید اهل سنت ذبح شیعه را ثواب میداند و شیعیان را در ردیف کافران قرار میدهد. آیا به نظر شما این درست است؟
  دوستان اهل سنت هوشیار باشید! عروه الوثقی قرآن کریم است و نه گفته های شیخهای شیعه و مفتی های سنی! در دام نیافتید! میراث پیامبر در خطر است و تنها اتحاد شیعه و سنی می تواند آنرا حفظ کند! وظیفه شرعی همه مسلمین پرداختن به مشترکات بین مذاهب شیعه و سنی است و هر گونه اختلاف باید کنار گذاشته شود.

  پاسخحذف