همچنین ما در دنبال:  

۱۳۹۲ شهریور ۶, چهارشنبه

عملیات جدید مجاهدین حرکت انصار در کوهای بلوچستانبسم الله الرحمن الرحیم


عملیات جدید مجاهدین حرکت انصار در کوهای بلوچستان

بدینوسبله اعلام میگردد شاخه نظامی حرکت انصار ایران در یک عملیات کمین در کوه های بلوچستان به مورخه (2/6/1392 ، 2013-08-28) توانست یک ماشین نظامی  حامل نیروهای رژیم را مورد حمله قرار داده وچند تن از سرنشینن آن را به درک واصل کرده و چند نفر دیگر را زخمی و از منظقه فراری دهد . مردم عزیز می توانند با رجوع کردن در وب سایت یوتیوب و فیس بوک مربوط به حرکت انصار ویدیو این عملیات رو مشاهده کنند .

رژیم بدانند دیگر سخن از هشدار و مذاکر نیست زیرا خون مجاهدین به جوش آمده و تا لحظه مرگ نخواهند نشست .و از هم کیشان خود عراق و سوریه درس عبرت بگیرد و دست از ظلم بر علیه مظلومین بردارد و بدانند * المک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم* و بداند که نظام جعلی اش رفتنی ست باذن الله .

و همچنین مجاهدین حرکت انصار اعلام میدارند که الحمدالله با یادگیری مهارت های نظامی قادرند به راحتی در اماکن نظامی رخنه و رژیم را متلاشی سازند . و عملیات استون 2(حمله استشهادی در کلانتری11 چابهار) به وضوح این امر را  میرساند که مجاهدین به مرحله جدیدی از جنگ چریکی دست یافته اند .

از مردم عزیز نیز خواسته می شود که مجاهدین را در این فریضیه الهی یاری کرده و آنها را در دعای خیرشان بی نسیب نگردانند . و لازم به ذکر است که این بشارت به ملت غیور و شجاع بلوچ و اهل سنت ایران داده شود که * نصر من الله و فتح القریب* .

۲ نظر:

  1. کشتن چند سرباز بیگناه و مامور وظیفه افتخار ندارد. این جنایت است. به پدر و مادر محروم آنها فکر کنید که اگر قدرت و پول در اخیار داشتند فرزندانشان در بلوچستان مجبور به خدمت نمیشدند.

    پاسخحذف
  2. ماجد
    ب عنوان ی جوان از اهل سنت بشدت با این گونه رفتارها مخالفم این کارها فقط وفقط باعث بدنامی ما میشه

    پاسخحذف